Atribuită
Cumpărare directă
Pachet 1139/28.10.2020: 1. HBA1c FS 2X15ml/1x10ml/1x5ml, cod: 133299910935, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 1.058,00 lei / kit, P.T. 1.058,00 lei; 2. TruLabHbA1CliquidLevel1, cod: 597909910074, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 478,00 lei / kit, P.T. 478,00 lei; 3. TruLabHbA1CliquidLevel2, cod: 598009910074, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 478,00 lei / kit, P.T. 478,00 lei; Total: 2.014,00 lei / pachet (fără TVA);
- Număr anunț
- DA26686027
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HUEDIN (CUI 4485618)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.014 RON
- Valoare atribuită
- 2.014 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.