Atribuită Cumpărare directă

GCV1004415D07TR CONCEPTA BOILER 100L include taxa verde: 5.04 lei fara TVA Termostat Termometru Indicator luminos Protecție ceramică din sticlă a rezervorului Anod împotriva coroziunii Sudarea cu plasmă pe rezervorul de apă pentru o viață lungă Supapă de siguranță cu 3 nivele de protecție Putere: 1500W

Număr anunț
DA26679770
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC TARNAVENI (CUI 4323306)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44621200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
306,72 RON
Valoare atribuită
306,72 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

306,72 RON

din 306,72 RON estimat