Atribuită Cumpărare directă

10677847-lampa-168.86 lei, 716168-bujie- 467.38lei, 1074449-kit ambreiaj- 296.66lei, 71923-antigel - 720lei/2bucati, 81199/1-filtru ulei-63.56lei.

Număr anunț
DA26725541
Autoritate contractantă
SC ECOSERV SIG SRL (CUI 28696329)
Furnizor / câștigător
UNIX AUTO SRL (CUI 10542416)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.716,46 RON
Valoare atribuită
1.716,46 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.716,46 RON

din 1.716,46 RON estimat