Atribuită
Cumpărare directă
Asigurarea unei polite de asigurare CASCO pe o perioada de 12 luni pt Dacia Daster SM 10 CLV, an fabricatie 2019, motorina, serie sasiu VF1HJD40262758239, cap cil 1461/85 kw, masa max autorizata1933, 5 locuri, culoare alb, asigurarea va fi valabila din data de 30.10.2020
- Număr anunț
- DA26686434
- Autoritate contractantă
- COMUNA VETIS (PRIMARIA VETIS JUD. SATU MARE) (CUI 3896577)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.550 RON
- Valoare atribuită
- 1.550 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.