Atribuită
Cumpărare directă
,Coloana din sticla cu robinet de teflon, cu frita, diametrul 15 mm, lungime 200 mm, capacitate 35 ml, cu slif 14/23, Buc. 1 254,38 Clorură de potasiu, p.a. 500g Buc. 1 57,49 Glicerina p.a., 1L Buc. 3 78,99 Alcool etilic p.a., 1L Buc. 25 1350 Mască de protecție cu 3 pliuri, set cu 50 buc. Buc. 15 1255,5
- Număr anunț
- DA26713702
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU BIORESURSE ALIMENTARE IBA BUCURESTI (CUI 27285465)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33141000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.996,36 RON
- Valoare atribuită
- 2.996,36 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.