Atribuită Cumpărare directă

Sistemul de autopropulsie asigura taierea cu u?urin?a a gazonului ?i un gazon cu aspect sanatos. Echipata cu mâner ergonomic, manete de comanda pentru taiere ?i trac?iune, înal?ime de taiere u?or de reglat ?i sac de blocare a prafului, precum ?i un ?asiu fabricat din material compozit rezistent la coroziune. Producator motor Briggs & Stratton Denumire motor 450e Cilindree 125 cm³ Putere bruta la turatia prestabilita 1.8 kW Putere bruta la turatia prestabilita 2900 rpm Volum rezervor de carburant 0.8 l Metode de taiere Collection/Rear discharge Kit BioClip® Disponibil ca accesoriu Latimea de taiere 47 cm Treptele înaltimii de taiere 6 pcs Reglaj înaltime de taiere Central Înaltime de taiere, min-max max 75 mm Înaltime de taiere, min-max min 20 mm Sistem tractiune Autopropulsie Roti motrice Spate Viteza 4 km/h Echipare Tip colector Fabric with dust blocker Volum colector 55 l Tip mâner Ergonomic Mâner pliabil Da Insertii moi Da Reglaj înaltime mâner 2 Step Dimensiuni roti, fata/spate 170 mm Dimensiuni roti, fata/spate Rear 210 mm Greutate 29 kg Emisii zgomot 96 dB

Număr anunț
DA26667086
Autoritate contractantă
Oras Teius (CUI 4561960)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI 14657419)
Cod CPV
16311100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.931,93 RON
Valoare atribuită
1.931,93 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.931,93 RON

din 1.931,93 RON estimat