Atribuită Cumpărare directă

Kit tub conector pacient de joasa presiune spiralat simplu, compatibil cu injectomatul Imaxeon Salient in ambalaj steril, cu urmatoarele caracteristici: • lungime minim 150 cm. cu conectoare tip Luer-Lock • rezista la presiuni de minim 300 psi • Capace din polipropilena protectie contaminare • materialele sa fie din PVC medical si nu trebuie sa contina latex • Permite conectarea la seringa de substanta de contrast a injectorului • Marcaj colorat diferentiat pentru conectoarele tip Luer-Lock in vederea identificarii facile pentru operator a conectarii la seringa fata de cea la pacient Ambalajul trebuie sa aibe inscriptionat obligatoriu minim urmatoarele informatii: • Marcaj CE si reprezentant marcare CE (din Comunitatea Europeana) • Denumirea producatorului • marcaj cu indicatie explicita de neutilizare in caz de ambalaj deteriorat • marcaj cu indicatie explicita: NON-PYROGENIC • presiunea maxima admisa • marcaj de ambalaj steril si mentionarea metodei de sterilizare • marcaj care sa indice faptul ca este un articol de unica folosinta • data manufacturarii • data expirarii (minim 5 ani de la data manufacturarii) • numarul de catalog in vederea realizarii comenzilor kiturilor • numarul lotului produsului

Număr anunț
DA26678598
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Teodor Andrei" Lugoj (CUI 2501652)
Furnizor / câștigător
LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
Cod CPV
33194110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.360 RON
Valoare atribuită
1.360 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.360 RON

din 1.360 RON estimat