Atribuită
Cumpărare directă
KLINTENSIV GEL DEZINFECTANT PT MAINI 5L buc 9 K-SEPT SOLUTIE MAINI ETANOL 75% -10L buc 14 SANYTOL DEZINF.MULTISUPRAFETE 500ML buc 21 SANYTOL UNIV. PARDOSELI & SUPRAFETE 1L buc 65 K-SEPT GEL DEZINFECTANT MAINI ETANOL 75% CU POMP. - 500ML buc 107 DOMESTOS 5L WC- buc 6
- Număr anunț
- DA26673179
- Autoritate contractantă
- Muzeul National BRUKENTHAL (CUI 3098079)
- Furnizor / câștigător
- KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI 14154620)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.272,60 RON
- Valoare atribuită
- 7.272,60 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.