Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractantă își dorește să achziționeze ”Materiale constructie autocorelator (dublete acromate, divizoare de fascicul, monturi cinematice, monturi oglinzi, masa de translatie” în conformitate cu cerințele și condițiile din caietul de sarcini atasat. Prin acceptarea achiziției se consideră acceptate cerințele din caietul de sarcini atașat. Persoana contact pentru livrare: Andrei Nazîru

Număr anunț
DA26674424
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
38636000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.065 RON
Valoare atribuită
7.065 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.065 RON

din 7.065 RON estimat