Atribuită Cumpărare directă

SENZOR AER COD. MM125 D - ref.14085/20.10.2020

Număr anunț
DA26662538
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
MOTOR POWER DISTRIB SRL (CUI 27709862)
Cod CPV
30237475-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.173 RON
Valoare atribuită
7.173 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.173 RON

din 7.173 RON estimat