Atribuită Cumpărare directă

Laptop HP ProBook 6560b, Intel Core i5 Gen 2 2410M 2.3 GHz, 4 GB DDR3, 120 GB SSD NOU, DVDRW, WI-FI,

Număr anunț
DA26667154
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA I.G.DUCA PETROSANI (CUI 16171724)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.395 RON
Valoare atribuită
1.395 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.395 RON

din 1.395 RON estimat