Atribuită Cumpărare directă

-materiale cf ref nr. 2313/30.10.2020 ROLLER 0.4MM VISION 5417 FABER-CASTELL (10 buc. albastru/ 20 buc. negru) CALENDAR PERETE A3 (2021) BIBLIORAFT A4 PLASTIFIAT 7,5 CM NOKI (albastru)

Număr anunț
DA26720340
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC POGOANELE (CUI 4088170)
Furnizor / câștigător
ADE & MAR ABSOLUT SRL (CUI 18119943)
Cod CPV
30197630-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.799,10 RON
Valoare atribuită
1.799,10 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.799,10 RON

din 1.799,10 RON estimat