Atribuită Cumpărare directă

1. ELEMENT FILTRU MOTORINA (FIN) 1 buc 2. FILTRU ULEI MOTOR (10) 1buc 3. FILTRU AER EXTERIOR 1buc 4. AMORTIZOR USA CABINA 2CX 1buc 6. ULEI HIDRAULIC HP32 ( BIDON 20L ) 1buc 7. ULEI PUNTE SPATE (20L) 2 buc 8. ULEI MOTOR EP 15W40 (20L) 1buc

Număr anunț
DA26678900
Autoritate contractantă
Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
43640000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.124,11 RON
Valoare atribuită
2.124,11 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.124,11 RON

din 2.124,11 RON estimat