Atribuită Cumpărare directă

CABLU CYABY-F 3X2.5MM = 50m; CORP ILUMINAT LED 40W 120CM 4000LM = 6buc.

Număr anunț
DA26668177
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
EUROPARTNER CONCEPT SRL (CUI 34558282)
Cod CPV
31320000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
699,70 RON
Valoare atribuită
699,70 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

699,70 RON

din 699,70 RON estimat