Atribuită
Cumpărare directă
Laminator format A3 pentru hartie 80-125 microni, aparat de laminat A3 FORMAT A3 Esperanza EFL003 AEON LAMINATOR A3 (Incluse: 5 folii A3) PN: C9742459 PN: EFL003 - 5901299949443 Lamineaza 150.80 Latimea maxima de laminare: 330mm Viteza de laminare: 250mm/min Timp de incalzire: 3 - 6minutes Dimensiunea aparatului (L*W*H)MM: 424*118*88 mm Buton: Pornire/Oprire Numar role: 2 buc Greutate: 1.45 kg
- Număr anunț
- DA26667159
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30200000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 198,32 RON
- Valoare atribuită
- 198,32 RON
- Data publicării
- 26.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.