Atribuită
Cumpărare directă
1. (FC-) VLT® AQUA Drive FC SERIA (202) AQUA - PUTERE NOMINALA (P5K5) 5.5 KW / 7.5 HP FAZE (T) Trifazat TENSIUNE DE ALIM (4) 380 - 480 VAC CARCASA (E20) Sasiu IP20 FILTRU RFI (H1) Filtru RFI Clasa A1/B(C1) FRANA - OPRIRE DE SIG (X) Fara chopper de franare AFISAJ LCP (G) LCP grafic ACOPERIRE PCB CU LAC PROTECTOR (X) Fara acoperire prot. suplimentara PCB OPTIUNI ALIM RETEA (X) Fara optiune de alim ADAPTARE A (X) Intrare cabluri standard ADAPTARE B (X) Nici o adaptare VERSIUNE SOFTWARE (SXXX) Ultima versiune sw. PACHET LINGVISTIC (X) Pachet Lingvistic Standard OPTIUNE SLOT A (AX) Fara optiune slot A OPTIUNE SLOT B (BX) Fara optiune slot B OPTIUNE C0 MCO (CX) Fara optiune C0 OPTIUNE SLOT C1 (X) Fara optiune C1 C OPTIUNE SOFTWARE (XX) Fara optiune software OPTIUNE SLOT D (DX) Fara optiune slot D DIM CARCASEI (A3) A3 PUTERE 110% (NO) [KW] 5.5 INALTIME [MM] 268 LATIME FARA OPT. C [MM] 130 ADANCIME [MM] 205 ADANCIME CU OPTIUNE A/B [MM] 220 KVA 9.01 PIERDERE PUTERE NO [W] 187 CURENT CONTINUU (NO) [A] 13 CURENT INTERMITENT (SUPRASARCINA 110%) PT. 60 SEC (NO) [A] 14.3 MASA BRUTA CALCULATA [KG] 6,9 MASA NETA CALCULATA [KG] 6,6. 2. (FC-) VLT® AQUA Drive FC SERIA (202) AQUA - PUTERE NOMINALA (P5K5) 7.5 KW / 10 HP FAZE (T) Trifazat TENSIUNE DE ALIM (4) 380 - 480 VAC CARCASA (E20) Sasiu IP20 FILTRU RFI (H1) Filtru RFI Clasa A1/B(C1) FRANA - OPRIRE DE SIGURANTA (X) Fara chopper de franare AFISAJ LCP (G) LCP grafic ACOPERIRE PCB CU LAC PROTECTOR (X) Fara acoperire prot. suplim PCB OPTIUNI AL
- Număr anunț
- DA26678164
- Autoritate contractantă
- THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI 33620670)
- Furnizor / câștigător
- ITS4 AUTOMATION S.R.L. (CUI 40748672)
- Cod CPV
- 32552420-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.685,81 RON
- Valoare atribuită
- 11.685,81 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.