Atribuită
Cumpărare directă
Rezervor WC, montare perete, 390 x 420 x 135 mm, 9 L • Laguna Laguna*3BUC*97.6875; Baterie lavoar, monocomanda *1BUC*54.625; BATERIE LAVOAR*1BUC*51.475; SILICON MOMENT *2BUC*17.3375; Surub lemn pz, yzp 3.5 x 40 mm, 500 bucati, TURBODRIVE*1BUC*36.6625; Intrerupator cap cruce 10A Gunsan, ST incastrat, alb *1BUC*14.7; Intrerupator scara 10A Gunsan, 220 V, alb *3BUC*12.6; Intrerupator aplicat Gunsan Antigron, IP54, alb *2BUC*7.875; Intrerupator Gunsan Antigron, IP 54, alb *2BUC*8.925; Pistol de etansare din aluminiu*1BUC*12.6; SITE MANUSI NITRIL L*2BUC*7.35; Adeziv pentru lipire lemn Henkel Moment Express,*4BUC*10.45; .Sifon flexibil 32 mm, racord 1; 1/4*8BUC*5.775; Baterii Diall Alcaline AAA 1.5V LR03, 4 bucati *1BUC*6.3; Baterii Diall Alcaline AA 1.5V LR6, 4 bucati *1BUC*6.825; Lac lemn pe baza de apa Savana, interior si exterior, 0.75 l, incolor*2BUC*38.8625; Prelungitor 3 prize, 3 m MYYM 3 x 1,5 mm2, alb*1BUC*26.2625; Silicon sanitar antimucegai, 300 ml, culoare transparent, DIALL*3BUC*12.075; Rola abraziva de uz general, 5000x115 mm • Granulatie 80*1BUC*18.3875; Banda izolatoare PVC Diall, 19 x 10000 mm, negru *2BUC*1.8375; MIX CUIE KG*0.71KG*5.15;
- Număr anunț
- DA26677097
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE FIZICA ILIE MURGULESCU (CUI 4267176)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 850,96 RON
- Valoare atribuită
- 850,96 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.