Atribuită
Cumpărare directă
tablete, Allview Viva H1003LTE PRO/1, 25Gb Secure Net. Specificatii tehnice: TehnologieReţea GSM I HSPA / LTE, vafuncţionaînoricereţeapublicăde telefoniemobilă. AllviewViva H1003LTE PRO/1 -VPC CartelaSIM 1 slot pentru cartela SIM accesibil din exterior, compatibil cu modelul de SIM ofertat. Da 3G DA Da 4G DA Da Husă protecţie Dedicată, tip TPU, săofereprotecţieîmpotrivazgârieturilorşişocurilor,marginecare săprotejezeecranul, saoferefunctionalitateatip stand ( inel, pliere, etc. ) Da Ecran EcranIPS / TFT LCD capacitate minim 16M culori, rezoluţie1280 x 800 pixels, raport16:10, dimensiune10", raportuldintreecranşicorpultableteiminim 70% Da Sistem operare Android 10 certificat GMS (Google Mobile Services), cu support oficial asigurat de producator pentru upgrade la cel putin o versiune ulterioara Da Software accesla magazinulde aplicațiiGoogle Play Store sicu suitade aplicațiiOffice instalată(Word, Excel, PowerPoint-citireșiscriere, PDF-citire), fărăcosturisuplimentaresaulimitări. Da Tip extensii suportate TXT, EPUB, PDF, WORD, EXCEL, POWERPOINT, JPG, JPEG, GIF, BMP, PNG, MP3, WMA, WAV, OGG, FLAC, AC-3, MEPG 1/2/4, H.263/H.264 Da Limba sistem operare sistemde operareînlimbaromână Da CPU Octa-core( 4x 1.5 GHz + 4x 1,5GHz), 64bit Da (HelioP35 4x1.65+4x2.35) Memorie 16GB interna, 3GB RAM Da, 32GB interna,3GB RAM Memorie externă Slot dedicatmicroSD/ microSDXCcusuportpânăla 128GB Da WLAN Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac Da Bluetooth 5 Da GPS A-GPS, GLONASS Da Camera foto spate 5 MP, AF
- Număr anunț
- DA26676144
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA (CUI 17728948)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 30213200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 118.263 RON
- Valoare atribuită
- 118.263 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.