Atribuită
Cumpărare directă
Carucior tip fotoliu rulant cu WC ce faciliteaza deplasarea independenta a unei persoane cu afectiuni locomotorii la toaleta, igiena intima se afecteaza foarte usor datorita decupajelor din zonele respective, prevazut cu o galeata, brat fix si sprijin de picior reglabil, usor de intretinut si de manipulat. Cadru rezistent din otel-cromat; Roti fata solide cu diametrul de 8"; Roti spate rezistente cu diametrul de 24" cu cauciuc plin; Cotiere fixe, captusite, cu protectie laterala din otel inoxidabil; Galetusa din plastic detasabila si usor de curatat; Echipat cu frana manuala; Dotat cu talpi din aluminiu pentru odihnirea picioarelor; Tapiterie captusita din PVC rezistenta si usor de curatat. Sarcina maxima: 100kg
- Număr anunț
- DA26677326
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4674625)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
- Cod CPV
- 33193000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.280,74 RON
- Valoare atribuită
- 1.280,74 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.