Atribuită
Cumpărare directă
- Abonament mentenanta trimestriala preventiva valabil pentru instalatie detectie, semnalizare si alarmare la incendiu de dimensiune mica (10-30 elemente ) - Abonamentul contine o interventie trimestiala preventiva, costul transportului catre locatia sistemului este inclus. - Tarif normal interventii suplimentare la cerere: 40 RON (fara TVA)/ora/technician.Prezenta tine loc de comanda.
- Număr anunț
- DA26677296
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL PROF DR IRINEL POPESCU BAILESTI (CUI 4554408)
- Furnizor / câștigător
- EUROTEHNICA IT&C SRL (CUI 26991098)
- Cod CPV
- 50324200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.600 RON
- Valoare atribuită
- 2.600 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.