Atribuită
Cumpărare directă
Sulcef 1000mg/1000mg x 10fl. pulb.pt.sol.inj./perf.(cefoperazonum+sulbactamum) 50 X 251.10 = 12555 THIAMINUM / Vitamina B1 Zentiva 100 mg/2ml x 5 fiole x 2ml sol. inj. / THIAMIN 200 X 7.64 = 1528 PYRIDOXINUM / Vitamina B6 Zentiva 50mg/2ml x 5 fiole x 2ml sol. inj. / PYRIDOXIN - PIRIDOXIN 200 X 7.66 = 1532 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA26666480
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
- Cod CPV
- 33651100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.060 RON
- Valoare atribuită
- 3.060 RON
- Data publicării
- 26.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.