Atribuită Cumpărare directă

Scaun laborator, rezistent la actiunea agentilor chimici, reglabil peinaltime

Număr anunț
DA26674318
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
MONIKA OFFICE SRL (CUI 21327758)
Cod CPV
39180000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.336,14 RON
Valoare atribuită
1.336,14 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.336,14 RON

din 1.336,14 RON estimat