Atribuită Cumpărare directă

Pachet diverse 10 7033722 MASUTA DOL 50X42X45 CM BUC 10,00 34,99 294,03 55,87 20 7033723 SCAUN COPII DOL BUC 5,00 14,83 62,31 11,84

Număr anunț
DA26670518
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "VASILE MITRU" TASCA (CUI 18282664)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
356,34 RON
Valoare atribuită
356,34 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

356,34 RON

din 356,34 RON estimat