Atribuită
Cumpărare directă
Uniforme de politie Caciula iarna Ordine Publica cu emblema aplicata-Caciul de culoare neagra, confectionata din stofa tip postav, prevazuta cu doua clape din blana. Clapa din fata rotunjita,iar cea din spate formeaza doua urechil laterale, prevazuta cu doi nasturi. la mijlocul clapei din fata se aplica emblema Caciula iarna rutiera cu emblema aplicata-Blana naturala interior si exterior, contine emblema Basca dama cu emblema aplicata-Exterior: 100% Lana Captuseala: 100% Bumbac Emblema Politia Locala-Brodat cu fir Madeira Polyneon 100% polyester Suport din tesatura 65/35% bumbac/poliester
- Număr anunț
- DA26675650
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- MILITARY SURPLUS S.R.L. (CUI 34603910)
- Cod CPV
- 35811200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.685,66 RON
- Valoare atribuită
- 3.685,66 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.