Atribuită Cumpărare directă

Pachet consumabile medicale Cearceaf medical hartie rola 60cm x100m Garou automat HARTIE ECG 210MM X 30M - ROLA Leucoplast mătase 5cm X 9,14 cm premium

Număr anunț
DA26699903
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
BIZMED SRL (CUI 27647093)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.059,20 RON
Valoare atribuită
1.059,20 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.059,20 RON

din 1.059,20 RON estimat