Atribuită Cumpărare directă

Pachet AJPPIS subsol: Lampa 40W - 1 buc.; Lampa 20W - 8 buc.; Intrerupator ST - 5 buc.; Comutator ST - 3 buc.; Demontat lampi - 7 buc.; Priza ST - 3 buc.; Montat lampa sala de cazane - 1 buc.; Diblu cu surub - 20 buc.; Banda izolatoare - 1 buc.

Număr anunț
DA26684580
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA MURES (CUI 24748174)
Furnizor / câștigător
IMPEX BACIU SRL (CUI 2609957)
Cod CPV
50710000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.446,55 RON
Valoare atribuită
4.446,55 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.446,55 RON

din 4.446,55 RON estimat