Atribuită Cumpărare directă

Cursul se va desfasura incepand cu data de 28.10.2020, conform descrierii din SEAP.

Număr anunț
DA26677706
Autoritate contractantă
Compania APA Brasov (CUI 1096128)
Furnizor / câștigător
FUNDATIA PENTRU FORMARE PROFESIONALA SI INVATAMANT PREUNIVERSITAR - VIITOR (CUI 17862612)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat