Atribuită
Cumpărare directă
Pahar Berzelius ROTH, 3000 ml, Picnometru calibrat ISOLAB, 50 ml Picnometru realizat din sticla, in conformitate cu standardul ISO 3507, cu calibrare Calibrat cu o precizie de 0.001 ml, volumul net fiind gravat pe picnometru Dopul si picnometrul au acelasi numar de cod, pentru identificare rapida Volumul nominal si inscriptiile de pe vas sunt printate cu smalt albastru Prevazut cu dop slefuit la ambele capete
- Număr anunț
- DA26678282
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU METALE NEFEROASE SI RARE-IMNR (CUI 2788151)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.405,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.405,75 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.