Atribuită Cumpărare directă

Asigurare auto CASCO pentru autoturism categoria SUV, TOYOTA RAV4 2.5 HYB, pentru 12 luni, la societatea de asigurare ALLIANZ TIRIAC

Număr anunț
DA26675884
Autoritate contractantă
Judetul Brasov (CUI 4384150)
Furnizor / câștigător
ARPEMIX-CONSULT BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 27585640)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.688 RON
Valoare atribuită
7.688 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.688 RON

din 7.688 RON estimat