Atribuită
Cumpărare directă
SPRAY VASELINA - 1BC CABLU ELECTRIC - 24BC CABLU ELECTRIC - 8BC INTRERUPATOR - 1BC MORSETE - 5BC BANDA PERFORATA - 1BC SURUBELNITA - 1BC BURGHIU - 1BC BOBINA SARMA - 1BC BANDA IZ - 4BC CANAL CABLU - 23BC DIBLU - 6BC BECURI - 5BC DULII - 5BC PRIZA - 1BC BATERIE CHIUVETA - 6BC TEAVA PPR - 2BC ADAPTOR PPR - 4BC COT PPR - 2BC ROBINET - 1BC SEMIOLANDEZ PPR - 4BC TEU BRONZ - 2BC NIPLU BRONZ - 4BC RACORD BASTERIE - 3BC TEU PPR - 4BC CABLU ELECTRIC - 100BC
- Număr anunț
- DA26696077
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC ION NECULCE TG FRUMOS (CUI 4701223)
- Furnizor / câștigător
- SC LUCMAR SRL (CUI 15903627)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 827,73 RON
- Valoare atribuită
- 827,73 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.