Atribuită
Cumpărare directă
- COD INTERN-71033393 Saci menajeri cu o capacitate de 35L, 50x60cm. Potriviti pentru o galeata obisnuita de gunoi, rezistenta crescuta, elastici si perfect etansi -OD INTERN- 71033599 Saci menajeri, 60L, negru, 50 buc/rola, OTI Economic -Cod intern : 71068995 Volum : 240 L Dimensiune : 120 x 125 Culoare : negru ( NEGRU)
- Număr anunț
- DA26700969
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 19640000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.664 RON
- Valoare atribuită
- 2.664 RON
- Data publicării
- 30.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.