Atribuită Cumpărare directă

PISTOL IMPACT CU ACUMULATOR 1 TOL SI INCARCATOR SI GEANTA DE TRANSPORT INCLUS

Număr anunț
DA26686835
Autoritate contractantă
TRANSLOC S.A.TG. JIU (CUI 10682703)
Furnizor / câștigător
BARDI AUTO SRL (CUI 12966353)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.857,14 RON
Valoare atribuită
2.857,14 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.857,14 RON

din 2.857,14 RON estimat