Atribuită
Cumpărare directă
CF230X (30X) CARTUS TONER BLACK (3500 PAG) ORIGINAL HP LJ 203, 203DN, 203DW 227 227FD 227DN (*) pentru Multifunctional monocrom HP LaserJet Pro MFP M227sdn, A4, LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: Hewlett Packard Laserjet Pro M-Serie (203, 203 DN, 203 DW) Hewlett Packard Laserjet Pro MFP M-Serie (227, 227 FDW, 227 SDN) PERSOANE DE CONTACT: Corina Dobrin 0731.372.434, e-mail corina@dnsbirotica.ro sau Corina Paun 0731.372.430, e-mail ofertare1@dnsbirotica.ro
- Număr anunț
- DA26702524
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA "V. VOICULESCU" BUZAU (CUI 8550646)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 802,46 RON
- Valoare atribuită
- 802,46 RON
- Data publicării
- 30.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.