Atribuită Cumpărare directă

084.22.003 - Pipete Pasteur ISOLAB, sterile, 1 ml, 100 buc Pipete Pasteur, sterile, realizate din LDPE, ca o alternativa pentru pipetele Pasteur din sticla, neexistand riscul spargerii sau al imprastierii materialelor infectioase Ideale pentru transferul sau dispensarea lichidelor in siguranta in toate tipurile de laboratoare, evitandu-se astfel contaminarea Grosime uniforma a peretilor ce garanteaza absorbtia uniforma si ofera rezultate reproductibile pentru fiecare utilizare Coada, lunga si flexibila, poate fi indoida pentru a extrage lichide din vase inguste sau de mici dimensiuni Afinitatea scazuta a suprafetei reduce pierderea de celule si proteine valoroase prin legaturi chimice Bulbul pipetei necesita o forta de presiune foarte mica si elimina riscul contaminarii Volumul este usor de observat, datorita gradatiei externe in relief

Număr anunț
DA26678187
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI 13221445)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
38437100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
177,10 RON
Valoare atribuită
177,10 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

177,10 RON

din 177,10 RON estimat