Atribuită
Cumpărare directă
Multifuncțional, se poate conecta la calculator! Afișeaza (in 4 direcții la rotire) numeric și grafic pulsul și SpO₂. Meniu complex prin care se pot regla diferite nivele de alertare. Cu softul livrat parametrii masurați se pot monitoriza online, rezultatele pot fi salvate cu grafice la 1-10-30 sau 60 de minute; ele se pot imprima. Consum mic, funcționeaza cca. 30 de ore in mod continuu, oprire automata dupa 5 sec (cu semnal sonor) in lipsa de semnale. Limite de masurare: SpO2: 35-99 %, puls: 30-250 bpm. Precizie: ±2 % pentru SpO2 (70-99%) sub 70 % nedeterminabil, pentru puls: ±2 bpm sau ±2 %. Alimentare: 2 buc. baterii de 1,5 V tip AAA cu care funcționeaza cca. 30 de ore in mod continuu. Recomandat pentru spitale, sportivi, pentru uz personal la domiciliu.. ASS Interne+TBC
- Număr anunț
- DA26694395
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
- Cod CPV
- 33100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.648 RON
- Valoare atribuită
- 1.648 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.