Atribuită Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE INTRETINERE BROASCA + MANER + CILINDRU 1X95.8; MANER TERMOPAN 6C26.05; BEC E 27 20X1.34; PRIZE DUBLE 2X10.08; INTRERUPATOR 2X10.08;BURDUF WC 2X 19.33; BANDA IZ 1 X;3.78, RACORD MONO 2X9.24; BATERII MONOBLOC 5X 93.28; BAT DUS CU PIPA + FURTUN DUS

Număr anunț
DA26696852
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA SPECIALA "EMIL GARLEANU (CUI 3346999)
Furnizor / câștigător
ELCHIP OGL SRL (CUI 15743526)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.212,18 RON
Valoare atribuită
1.212,18 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.212,18 RON

din 1.212,18 RON estimat