Atribuită Cumpărare directă

Cablu premium Lanberg HDMI v2.0 4K 10 metri (CA-HDMI-20CU-0100-BK)

Număr anunț
DA26721423
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
44321000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
157,57 RON
Valoare atribuită
157,57 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

157,57 RON

din 157,57 RON estimat