Atribuită Cumpărare directă

PACHET SERVICII : REPARATII ECHIPAMENTE FS/PV/DATA CANT. PRET IN LEI FARA TVA TOTAL VALOARE LEI FARA TVA INTERVENTIE UC HUSK Fs 1957/17.09.2020 1 70.00 70.00 PRINTARE COLOR 1 29.33 93.33

Număr anunț
DA26726582
Autoritate contractantă
ORAS BAILE OLANESTI (CUI 2541215)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
Cod CPV
98390000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
93,33 RON
Valoare atribuită
93,33 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

93,33 RON

din 93,33 RON estimat