Atribuită Cumpărare directă

Realizarea Studiului de fezabilitate pentru obiectivul nou de investiție: Înființare sistem de alimentare cu apă în satele Poiana Mărului și Văleni - Stânișoara. Deasemenea obiectul contractului va cuprinde și realizarea studiilor de specialitate și întocmirea documentațiilor pentru avize. Amplasamentul se poate vizita oricând pentru o evaluare corecta a ofertei.

Număr anunț
DA26699708
Autoritate contractantă
COMUNA MALINI (CUI 6526587)
Furnizor / câștigător
NEOACTIV SRL (CUI 19333529)
Cod CPV
71241000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110.000 RON
Valoare atribuită
110.000 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110.000 RON

din 110.000 RON estimat