Atribuită Cumpărare directă

Aparat foto cu accesorii pentru serviciul Evidenta populatiei. Acceptarea prezentei achizitii reprezinta COMANDA FERMA.

Număr anunț
DA26689730
Autoritate contractantă
ORAS PLOPENI (CUI 2843779)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38651000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.191,42 RON
Valoare atribuită
3.191,42 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.191,42 RON

din 3.191,42 RON estimat