Atribuită Cumpărare directă

Conform ofertei-Multifunctionala HP LaserJet Pro M227fdn Laser Monocrom Format A4 Duplex Retea Fax Multifunctionala, Se solicita certificat de conformitate si de garantie

Număr anunț
DA26684034
Autoritate contractantă
UM 0526 TG. MURES (CUI 4322998)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.173,80 RON
Valoare atribuită
4.173,80 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.173,80 RON

din 4.173,80 RON estimat