Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Materiale Curăţenie: 8 Articole : Detergent geam 50 bucăţi Dezinfectant WC 50 bucăţi Săpun lichid 5 litri 50 bucăţi Saci menajeri 35 litri 200 seturi Soluţie pentru toate tipurile de podele 63 bucăţi Odorizant WC bazin 50 bucăţi Pastile odorizant pt. pişoar 10 cutii Făraș 50 bucăţi În conformitate cu Formularul dvs de propunere tehnica si financiara, inregistrat la sediul Consiliului Judetean Alba sub nr. 24004/29.10.2020. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese în sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA26697910
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.316,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.316,50 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.