Atribuită Cumpărare directă

ACUMULATOR BUC 12 8.8233 BATERIE 12V BUC 5 5.882 INCARCATOR BUC 1 51.26 FELINAR STR BUC 3 95.6567 EXCENTRIC WC BUC 1 6.3 BUTUC BUC 2 23.53

Număr anunț
DA26685347
Autoritate contractantă
Școala Gimnazială Voila (CUI 29476895)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
526,88 RON
Valoare atribuită
526,88 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

526,88 RON

din 526,88 RON estimat