Atribuită Cumpărare directă

denumire um tva_art cantitate pret_unitar valoare: DISTRUGATOR DOCUMENTE 17COLI DM220C BUC 19 1 900.93 900.93 RAFT METALIC 5POL 100*40*188CM GRI BUC 19 8 201.681 1613.45 2514.38

Număr anunț
DA26706531
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN TELEORMAN (CUI 10327078)
Furnizor / câștigător
FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
Cod CPV
39152000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.514,38 RON
Valoare atribuită
2.514,38 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.514,38 RON

din 2.514,38 RON estimat