Atribuită Cumpărare directă

pipete pentru serologie,sterile,gradate,10 ml,de tip A (varf ingust),ambalate individual;certificate cu marca CE, certf ISO, producator Deltalab-Spania pipete pentru serologie,sterile,gradate,2 ml,de tip A (varf ingust),ambalate individual;certificate cu marca CE, certf ISO, producator Deltalab-Spania pipete pentru serologie,sterile,gradate,1ml,de tip A (varf ingust),ambalate individual;certificate cu marca CE, certf ISO, producator Deltalab-Spania pipete pentru serologie,sterile,gradate,25 ml,de tip A (varf ingust),ambalate individual;certificate cu marca CE, certf ISO, producator Deltalab-Spania Pipete Pasteur sterile, 3 ml, lungi, gradate,ambalate individual; lungime 150mm, 7 ml gradate pana la 3 ml;certificate cu marca CE, certf ISO

Număr anunț
DA26698607
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
Furnizor / câștigător
PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. (CUI 12036920)
Cod CPV
38437000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.733,10 RON
Valoare atribuită
4.733,10 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.733,10 RON

din 4.733,10 RON estimat