Atribuită Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE MARGARINA; IAURT, OUA, BR TOPITA; PULPE PUI, MERE; CEAPA, MORCOVI, CARTOFI; FASOLE, FIDEA, DELIKAT, FAINA, MALAI, PRAJITURA, BISCUITI, CEAI mai putin

Număr anunț
DA26700630
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.445,45 RON
Valoare atribuită
1.445,45 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.445,45 RON

din 1.445,45 RON estimat