Atribuită Cumpărare directă

Adaptor XLR Jack 6.3 De la conector XLR tata cu 3 poli la Jack mono (TS) tata carcasa metalica Finisaj nickelat contacte argintate Conector 1: XLR tata Conector 2: TS tata

Număr anunț
DA26708952
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
SENIA COMPANY 999 SRL (CUI 14165190)
Cod CPV
30237133-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
798,40 RON
Valoare atribuită
798,40 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

798,40 RON

din 798,40 RON estimat