Atribuită
Cumpărare directă
Fellowes Proteus A3 laminator, latime maxima de acces 325mm, grosime maxima a foliei 250 microni, 6 role din care 4 incalzite, laminare la cald si la rece, viteza de laminare 950mm/min, timp de incalzire 3 minute.Temperatura si viteza reglabile. Tehnologie 100% Jam Proof. Garantie 24 luni (PN: 5709001) Pretul include taxa de timbru verde : 1 leu Pret promotional valabil pana la data de 31.08.2020
- Număr anunț
- DA26704898
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL ORADEA (CUI 15569544)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI 10839469)
- Cod CPV
- 42932100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.769,57 RON
- Valoare atribuită
- 1.769,57 RON
- Data publicării
- 30.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.