Atribuită Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE DE PAPETARIE SI BIROU CONDICA PREZENTA – 2*5.88 LAVETA MICROFIBRA 30*30 FLY – 16*2.10 RADIERA CENTRUM 80851 – 20*0.84 AGRAFE 28 MM – 10*0.84 ASCUTITOARE CENTRUM – 5*2.10 CAPSE 24/6 – 10*0.84 DOSAR DE INCOPCIAT ELBA – 30*2.52 DOSAR PVC NOKI – 50*0.42 DOSAR SINA LUNGA – 100*0.42 FLUID CORECTOR BIC CU BURETE – 10*5.88 BINDERE 32MM – 2*4.20 BINDERE 41MM – 2*6.30 BINDERE 51MM – 2*10.08 EVIDENTIATOR CENTRUM – 12*1.68 SFOARA CANEPA – 6*2.52 CUB ALB HARTIE – 5*2.94 BIBLIORAFT PVC 7.5CM – 25*5.88 SUPORT DOSAR PVC – 20*8.40 FOLII PROTECTIE A4 45 MICR – 200*0.15 FOI PARCURS PERSOANE – 2*5.88 CALENDAR BIROU IMAGINI 2021 – 13*4.20 PIX PELIKAN GEL – 5*1.68 PIX PRIMA – 40*0.84 SCOCI 48*60 TRANSPARENT – 10*2.52 SCOCI 19*33 TRANSPARENT – 10*0.84 PERFORATOR PERFO 30 – 1*16.39 CAPSATOR TRENDI 45 – 1*9.24 LIPICI PELIKAN 20GR – 18*3.36 LIPICI LICHID CENTRUM – 5*1.26 ALONJE 25/SET – 4*4.84 PLIC C4 SILICON – 100*0.24 PLIC C5 SILICON – 100*0.15 PLIC C5 GUMAT – 30*0.10 SANO PAPER PROSOP 100M – 12*9.66 CALENDAR PERETE IMAGINI 2021 – 6*10.08 MARKER WHITEBOARD BIC – 5*3.78 MARKER TABLA PELIKAN -1 15*2.94 BURETE MAGNETIC TABLA – 3*4.62 BANDA ADEZIVA DE HARTIE 50*50 TESA – 2*10.61 BANDA ADEZIVA DE HARTIE 30*50 TESA – 2*5.88 AGENDA A4 SAPTAMANALA 2021 – 2*21.85 AGENDA A5 DATATA 2021 – 5*10.92 HARTIE XEROX A4 BALLET – 21*12.61 PIX AIHAO - 6*0.72 BURETIERA KEJEA – 2*2.11

Număr anunț
DA26728453
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL JEAN BART TULCEA (CUI 26625119)
Furnizor / câștigător
CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI 3429369)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680,67 RON
Valoare atribuită
1.680,67 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680,67 RON

din 1.680,67 RON estimat