Atribuită
Cumpărare directă
pachet produse de vopsit si unelte NUMAR DE REFERINTA: 126 PRET DE CATALOG: 1.000,88 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 44810000-1 Vopsele (Rev.2) DESCRIERE: vopsea ,diluant,pensule, silicon ,lacate,prelungitor ,topor, electrozi,ulei motor
- Număr anunț
- DA26720253
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Nr.1 (CUI 29478659)
- Furnizor / câștigător
- STROE PALEMA SRL (CUI 15833823)
- Cod CPV
- 44810000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000,88 RON
- Valoare atribuită
- 1.000,88 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.